Spotify laiendas Aasias koostööd Fortumoga

Fortumo teenus
Fortumo laiendas koostööd Spotifyga.

Mobiilimakselahendusi pakkuv Eesti ettevõte Fortumo ja muusikateenus Spotify laiendavad koostööd Aasias, kuna seal pole paljudel inimestel krediitkaarti.

Tänu Fortumo platvormiga liitunud uutele mobiilioperaatoritele saavad Spotify eest mobiilimaksega tasuda 114 miljonit uut kasutajat Indoneesias ja 50 miljonit Tais.

"Rahvusvahelisele kasvule suunatud ettevõtetele on kohalike makselahenduste kasutamine kriitilise tähtsusega. Mobiilimaksed on kõige populaarsem alternatiivne makselahendus Aasias, kuna teenuseid tarbitakse peamiselt nutitelefonides. Samuti saavad teenusepakkujad mobiilioperaatoritega teha turundusalast koostööd. Meie ülesandeks on toetada Spotify kasvu," rääkis Fortumo müügijuht Andrea Boetti.

Spotify Aasia tellimusteenuste juht Patrik Falk väljendas rõõmu koostöö üle Fortumoga. "Otsime pidevalt mooduseid, kuidas Spotify Premiumiga liitumine muusikahuvilistele veelgi mugavamaks teha. Koostöö laiendamine Indoneesias ja Tais võimaldab suuremal hulgal inimestel saada ligipääsu piiramatule hulgale muusikale," lisas ta.

Indoneesias ja Tais on krediitkaart vähem kui 10% inimestest, samas kui nutitelefone kasutab juba enam kui 65% elanikkonnast. See tähendab, et kuigi inimestel on olemas ligipääs digitaalsele meelelahutusele, puudub neil enamasti võimalus tasuliste teenuste eest maksta. Mobiilimaksed lahendavad teenusepakkujate jaoks selle probleemi, võimaldades tarbijatel tasuda teenuste eest oma mobiilioperaatori saldo kaudu.

Fortumo arendab digitaalset platvormi rakendustepoodidele ja digiteenuste pakkujatele kliendibaasi kasvatamiseks, maksete kogumiseks ja kliendilojaalsuse tõstmiseks. Ettevõte ühendab teenusepakkujaid enam kui 350 mobiilioperaatoriga Aasias, Euroopas, Ladina-Ameerikas, Lähis-Idas ja Aafrikas.

Teenusepakkujad saavad Fortumo platvormi kaudu hallata oma kasutajate tarbimiskäitumist mobiilioperaatorite võrkudes, kasutades selleks digitaalse turunduse, mobiilimaksete ja kliendilojaalsuse lahendusi.

Fortumo platvormi kasutavad tuhanded juhtivad digiteenuste pakkujad, sealhulgas Google, Spotify ja Electronic Arts. 2007. aastast tegutseval ettevõttel on kontorid Tartus, Tallinnas, San Franciscos, Pekingis, Delhis, Singapuris ja Hanois.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

CREDITINFO ESTONIA is looking for a PYTHON DEVELOPER

Creditinfo Eesti AS

05. oktoober 2018

DERIVCO is looking for a .NET DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

30. september 2018

DERIVCO is looking for a UX/UI DESIGNER

Derivco Estonia OÜ

30. september 2018

Teabevara