Saksa Automaatika omandas osa Ektacost

Saksa Automaatika juht Ats Alupere ja Ektaco juht Kaido Jelle.
Saksa Automaatika juht Ats Alupere ja Ektaco juht Kaido Jelle.

Tööstusautomaatika lahenduste ja hooldusteenuse pakkuja Saksa Automaatika ostis novembri alguses Ektaco automaatika äriüksuse, et mitmekesistada oma tööstuslahenduste ja teenuste osa.

Saksa Automaatika juhatuse liikme Ats Alupere sõnul on ettevõte jõudsalt panustanud kasvu ja uute moodsate digitaliseerimisteenuste arendamisse, et olla innustav ja väljakutseid pakkuv tööandja.

"Saksa Automaatika võtab Ektaco automaatika ärisuuna tervikune üle koos kehtivate lepingute ning töötajatega, et tagada tõrgete ja katkestusteta mõlema ettevõtte poolt pakutud teenuste osutamist," märkis ta.

Ektaco juhatuse liikme Kaido Jelle sõnul müüvad nad nad ühe neljast äriüksusest, et keskenduda oma põhitegevustele, milleks on kassa- ja läbipääsusüsteemide arendamine, müük ning hooldus. "Usume, et fokusseeritus aitab ettevõttel senisest jõudsamalt kasvada," ütles ta.

Inseneribüroo Saksa Automaatika tegutseb 2009. aastast, pakkudes automaatikalahendusi ja hooldust tööstusele ning energeetika- ja infrastruktuuriettevõtetele. Saksa Automaatika peamine tarne- ja tehnoloogiapartner on Saksa kontsern Siemens. Ettevõtte töötajaskond omab 25aastast kogemust Siemensi tehnoloogia ja automaatikaga. Saksa Automaatika juht Ats Alupere oli varem ka Siemensi juht Eestis.

Ektaco on tugev eriti energeetikasektoris – ettevõte on teinud hulgaliselt juhtimisautomaatikaprojekte näiteks Eesti Energia Narva elektrijaamadele, õlitööstusele ning kaevandustele, samuti soojusettevõtetele.

"Mõlemad osapooled usuvad, et Ektaco automaatika üksuse müük Saksa Automaatikale aitab mõlemal firmale paremini keskenduda oma põhitegevusele," seisab Ats Alupere ja Kaido Jelle ühisavalduses.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO IS LOOKING FOR A JAVASCRIPT DEVELOPER (MID-LEVEL)

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO is looking for a TECHNICAL COORDINATOR

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO is looking for a TEST AUTOMATION TEAM LEAD

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Teabevara