• 31.10.06, 08:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vichmanni Bravocom võitleb venelastega 3G litsentsi saamise eest

Marcel Vichmann on rakendanud oma äripartnerid võitlusesse kolmanda põlvkonna mobiiliteenuste sagedusloa kindlustamiseks, kirjutas Eesti Päevaleht.
Riik pani sagedusloa enampakkumisele alghinnaga 70 miljonit krooni ja sai eelmise nädala lõpuks neli pakkumist, millest kolm olid selgelt seotud Bravocomiga. Viimasest kuulub Vichmannile ligi 40-protsendine osalus.
Konkureerida tuleb Bravocomil vaid venelaste Crosson Capitali pakkumisega. Selle firma juhatuses on Pavel Kuzmin, kes on seni pakkunud Go Telekomi kaubamärgi all sideteenuseid.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.04.25, 12:48
Ära maga maha: Euroopa väärtuslikeim börsifirma korraldab Eestis olulise sündmuse
Värskelt Euroopa kõige väärtuslikumaks börsifirmaks kerkinud Saksa tarkvaraarendaja SAP korraldab Tallinnas sündmuse – SAP Innovation Day Estonia, kus jagatakse soovitusi ning viise ettevõtte kasvuks ning kuidas panna AI ja kaasaegne andmeanalüüs konkurentsieelisena kõige efektiivsemalt tööle.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele