Kuigi uut Windows Vistat tehti pea viis
aastat, tundub see kui uuesti ülessoojendatud Windows XP.
Äripäev testis Windows Vista Ultimate versiooni nii puhta paigaldusena võimekal sülearvutil kui ka Windows XP värskendusena keskmisel lauaarvutil.
Selgeks sai, et kuigi Vista on kerge pettumus, ei tasu kindlasti arvata, et see oleks halb operatsioonisüsteem või päeva lõpuks halvem kui XP. Sugugi mitte. Vista on stabiilne, pakub palju uusi võimalusi ja on tavainimesele töötamiseks sama lihtne kui XP.
Õhku jääb siiski küsimus, miks peaks inimene, kes oma XPga rahul on, Vista peale üle minema? Ega ei peakski.Vistale üleminek on mõistlik inimesel, kes ostab uut arvutit või on lihtsalt Microsoftile fanaatiliselt ustav. Samuti ei tasu üle paari aasta vanale arvutile Vistat paigaldada.
Pikemalt loe homsest Äripäevast!
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Seotud lood
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.