• 28.09.09, 21:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uuring: kasutaja põgeneb viivitavalt veebilehelt

Soomes tarkvarafirma CA tehtud võrguküsitluse põhjal saab kasutajal võrgulehe avanemist oodates küllalt keskmiselt kümne sekundiga ja ta läheb mujale.
Tuhandest küsitletust viiendik ei kannata oodata niigi kaua ja vahetab lehekülge kohe probleemide ilmnedes, vahendas täna STT. Häiretest vaevub lehe administraatorile teatama alla kümnendiku.
Võrgustressi levinuim põhjus ongi aeglaselt laadivad leheküljed, nende üle kaebas kaks kolmandikku vastajaist. Ilmuvad veateated häirisid iga kümnendat ja kasutajale segaseks jäävad, raskesti arusaadavad saidid iga kuuendat inimest.
Vastajatest peaaegu kõik (95,4%) kasutasid internetti infootsinguks ja 67% ostis sealt.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.25, 11:08
Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum: milline on küberkaitse AI ajastul?
Viimastel aastatel on küberkaitse muutunud tehnilisest probleemist strateegiliseks ärimureks. Kuna küberohud muutuvad üha keerukamateks, kasvavad ka riskid, mida need põhjustavad. 15. mail toimuv Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum on oluline sündmus neile, kes soovivad küberkuritegevuse vastu võitlemises samm ees püsida. Foorum toob kokku tuntumad küberkaitseeksperdid ja arvamusliidrid, kes arutlevad ettevõtteid ohustavate väljakutsete teemal ning uurivad lahendusi, mis aitavad kujundada küberkaitse tulevikku.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele