• 17.02.10, 16:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Elisa lubab täna arved välja saata

Täna saadab Elisa välja 2010. aasta jaanuari arved pea kõikidele klientidele, teatab ettevõte oma kodulehel.
Arved jõuavad klientideni lähima kahe päeva jooksul - e-kirja teel saadetud arved kohe täna ning posti teel saadetud arved homse-ülehomse päeva jooksul.
Mõni protsent arvetest vajab veel läbitöötamist ning need saadetakse klientidele välja lähima paari päeva jooksul.
Alates praegusest hetkest näevad kliendid oma arveid ka Iseteeninduses.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seoses arvete hilinemisega on edasi lükatud arvete maksmise tähtajad ning klientidel on arvete maksmiseks aega sama pikk aeg nagu tavaliselt.
Arve hilinemise tõttu ei toimi sel kuul Elisa mobiiliarvete tasumiseks sõlmitud otsekorralduslepingud. Arve saabumisel palume klientidel tasuda arve iseseisvalt.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 16:09
Rally Board 65 tõstab videokoosolekute kvaliteedi uutesse kõrgustesse
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele