Laupäeval müüki tulnud Apple'i uue nutitelefoni iPhone 4 tellimuste arv ületas täna 200 000 ühiku piiri, mis on sundinud China Unicomi peatama tellimuste vastuvõtmise.
Hiina üks peamisi mobiilsideoperaatoreid China Unicom teatas, et senimaani on nende kaudu uue nutitelefoni omanikuks saanud ligi 60 000 inimest, vahendab Reuters. Võrdlusena kulus firmal läinud aastal eelmise iPhone'i mudeli 100 000 ühiku müümiseks koguni kuus nädalat.
Hiinas pakub China Unicom uut iPhone 4 kaheaastase lepinguga enda ning Apple'i müügiesindustes. Hiina oma 800 miljoni inimesega on maailma suurim mobiilside turg.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.