Apple teatas täna, et korraldab 23. oktoobril meediasündmuse, kus eeldatavalt esitleb tehnoloogiahiid iPad mini ja retina ekraaniga väiksemat MacBook Pro’d.
Apple’i tänasel e-maili teel saadetud kutses seisis, et „meil on veidi rohkem, mida sulle näidata”.
Väiksem iPad annaks Apple’ile eelise konkurentsitihedas tahvelarvutite turul. Google, Microsoft, Amazon ja Samsung pakuvad kõik tarbijatele väiksemaid tahvelarvuteid, kuid turuliidril Apple’il see veel puudub.
iPad mini ekraani suuruseks arvatakse olevat pisut üle 7 tolli. Praeguse iPadi ekraani suurus on pisut üle 9 tolli.
Tehnoloogiahiiglaselt oodatakse ka väiksemat Retina ekraaniga MacBook Pro’d. Praegune versioon arvutist on saadaval ainult 15 tollise ekraaniga ning uue versiooni suuruseks oodatakse 13 tolli.
Seotud lood
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.