Autorollo pankrotihaldur Martin Krupp väidab kohtule esitatud materjalides, et mõned Autorollo pangaülekanded tehti ei kusagilt mujalt kui kahest riigikogus asuvast arvutist.
3. ja 6. mail maksti välja Autorollo juhatuse liikme Janos Sillamaa töötasu ja kontori üür ning mõni tuhat krooni ühele firmale. 31.mail tõsteti 15 000 eurot Autorollo ühelt kontolt teisele, kirjutab
Eesti Ekspress.
Nii Rain Rosimannus kui tema ministrist kaasa Keit Pentus-Rosimannus väidavad, et nemad seda ei teinud, Väino Pentus aga oli samal ajal haiglas.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Õnnetu saatusega transpordifirma Autorollo pankrotitoimikusse koguneb aina uut materjali. Firma hävinguga rohkem või vähem seotud äriühingute kontoväljavõtteid analüüsides võib jõuda järgmistele järeldustele:
* Firmas näis tegutsevat salapärane fantoom;
* Mõjukas poliitik maksis oma taskust kinni Autorollo võla oma sõbrale;
* Mitusada tuhat krooni, mis erinevad firmad Autorollole maksid, jõudis kiiresti advokaatide era-arvetele ja/või võeti sulas välja.
Seotud lood
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.