• 24.01.13, 10:28
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Logitechi tulemus oodatust oluliselt nõrgem

Kolmapäeva õhtul avaldas maailma suurim hiiretootja Logitech majandusaasta kolmanda kvartali tulemused, mis olid analüütikute oodatust kõvasti nõrgemad, kirjutab Forbes.
Aastaga kahanes käive 14 protsenti, 614,5 mln dollarile. Analüütikud ootasid 667,9 miljoni dollarilist käivet. Ettevõte raporteeris 195 mln dollarilisest puhaskahjumist, mida tuli 1,24 dollarit aktsia kohta, peegeldades 211 mln dollarilist firmaväärtuse mahakandmist. Ka mahakandmist arvestamata, teeninuks ettevõte kümme senti kasumit aktsia kohta, jäädes kaugelt maha analüütikute 31 sendisest kasumiootusest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele