Anu Jõgi • 22 veebruar 2013

Nokia otsib tähelepanu filmifestivalil

Nokia on leidnud uue viisi nutitelefoni turundamiseks – filmifestival, vahendab Kauppalehti Avenued.

Sundance oli algselt USA filmifestival, mis 2011. aastal laienes Suurbritanniasse. Nokia võtab sellest osa Suurbritannias, kus ta jahib eelkõige kultuurist huvitatud nooremat põlvkonda – seega sama sihtrühma, mis kujundas kunagi Apple’i maine ja edu.

Nokia muusikateenus Nokia Music otsib festivalile 15 sekundilisi ungerground-kultuuri muusikavideoid üle maailma. Sarnase võistluse tegi Nokia ka USAs. Ettevõtte teatel otsitakse midagi tavapärasest erinevat ja tundmatut.

Kaks paremat saavad 5000naelase video tootmise eelarve ja telefoni Lumia 920, mõlemat videot näidatakse Sundance’i festivalil. Võitja saab veel 5000naelase auhinna.

Kilpailijoiden joukosta tuomaristo valitsee kaksi parasta, jotka molemmat palkitaan 5 000 punnan tuotantobudjeteilla ja Lumia 920 -älypuhelimilla. Näistä kahdesta valitaan lopulta voittaja, joka saa toistamiseen 5 000 puntaa.

Molemmat voittajafilmit myös esitetään kuluvan vuoden Sundance-festivaaleilla, joiden keulahahmo on maailmankuulu näyttelijä Robert Redford. Festivaaleille osallistuvat alan konkarit ovat myös lupautuneet opastamaan voittajia.

Sundance on Yhdysvaltain merkittävin, niin sanottuja independent-elokuvia esittelevä festivaali.

Jaga lugu:
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 105
Mari Sarapuu
Mari SarapuuIT konverentside programmijuhtTel: 5372 1821