Marek Mühlberg • 15. märts 2013
Jaga lugu:

Nädalalõpp toob IT ÖÖ

Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL) koostöös MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendusega korraldab 15.-16. märtsil noortele suunatud ürituse IT ÖÖ.

IT ÖÖ on kulminatsiooniks IKT ettevõtete 11.-15.märtsil toimunud kampaaniale „Reaalainetega edukaks“, mil koolidesse üle Eesti suundus külalisõpetajatena oma kogemusi jagama üle 100 IKT valdkonna töötaja. „ Uuringute järgi eeldavad aastal 2015 90% kõikidest töökohtadest esmaste e-oskuste olemasolu, see on põhjuseks, miks IT ettevõtted on võtnud enda sotsiaalseks vastutuseks noorte juurde minna ja taolisi ettevõtmisi neile korraldada“ viitab tagamaadele „Reaalainetega edukaks“ kampaania patroon – EMT juht Valdo Kalm

Sel aastal kogunetakse noortekeskustesse üle Eesti ja arutletakse selle üle, miks IT eriala on parim valik. Mõttetalgute tulemusena valmivad IT valdkonda reklaamivad videod, plakatid ja raadioreklaamid. Valmivad tööd lähevad üles StartIT Facebooki lehele ja IT Kolledž valib välja parima töö, hakates seda kasutama enda reklaamimisel.. Sündmusi on võimalik otsepildis jälgida www.ank.ee vahendusel ja kuulata Keila Noortekeskuse raadio kaudu.

IT ÖÖ 2013 toimub 14 noortekeskuses üle Eesti, lisaks osalevad 27 noortekeskuse lapsed külalistena, täpne nimekiri on üleval siin: http://startit.ee/it-oo-2013

Tegevuste elluviimisel osalevad lisaks noortele ja noortekeskustele ka IT valdkonna tudengid ja IKT ettevõtete esindajad.

ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Enimloetud
Aali Lilleorg
Aali LilleorgtoimetajaTel: 505 3172aali@ituudised.ee
Ana Madismäe
Ana Madismäereklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150Ana.Madismae@aripaev.ee