Analüütikud ootavad, et Apple tõstab kvartalidividendi vähemalt 50%, vahendab Bloomberg.
Analüütikute ootuse kohaselt tõstab Apple kvartalidividendi 56 protsenti, 4,14 dollarile aktsia kohta. See teeks dividenditootluseks 3,7 protsenti, mis ületab 86 protsenti S&P 500 indeksisse kuuluvate ettevõtete dividenditootlust.
Apple suudab maksta välja dividendi jooksvast rahavoost, minemata välismaal teenitud kasumi kallale, mis tooks kaasa ekstramaksud, ütles Piper Jaffray analüütik Gene Munster.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.