• 02.09.13, 10:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Klick Eesti: uues eelarves kasvab palgakulu

Klick Eesti juht Marko Kalve tõdes, et palgakulu on ilmselt see, mis järgmise aasta eelarves kasvab kõige rohkem.
Läheneb aeg, mil ettevõtted hakkavad koostama järgmise aasta eelarveid. Kalve märkis, et nende eelarve tuleb väikse kasvuga ja sarnane sellele aastale. "Vara on veel mõelda, sest asjad maailmas muutuvad päris kiiresti. Seda nii partnerriikides, naaberriikides ja ka mujal," sõnas ta.
Eelarve koostamisega tegeleb Klick Eesti septembris - oktoobris.
Järgmisel aastal kulud kasvavad, eelkõige palgakulud. "Raske öelda, kui palju. Palgakulu on ilmselt üks olulisemaid," lausus Kalve.  "Üldine turuolukord tingib palgataseme ja sellest tuleb lähtuda. Kui olukord on selline, et turul makstakse rohkem, siis peame meie ka."

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kuidas teevad järgmise aasta äriplaani Eesti tipptegijad, sellest kuuleb Äripäeva aasta tippsündmusel, majanduskonverentsil Äriplaan 2014. Osalejaid on registreerunud juba ligi viissada. Registreeri end konverentsile siit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele