• 04.09.13, 15:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tele2 ja Kaspersky esitlevad Eesti esimest mobiili antiviirust

Mobiilioperaator Tele2 ja turvatarkvara arendaja Kaspersky Lab esitlevad reedel esimest eestlastele suunatud nutitelefoni antiviirust.
Ühisel meediabriifingul räägitakse ka eestlaste nutitelefonide turvalisusest (Tele2 värske küsitluse kohaselt ei kasuta 70% inimestest telefonis turvatarkvara) ning ülemaailmsetest mobiilsete seadmete turvaohtudest ja trendidest (Androidi ähvardab seitse miljonit pahavara).

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.04.25, 09:39
Televent tippsündmuseni on jäänud loetud nädalad
Juba selle kuu lõpus, 24. aprillil vallutab Tallinna Kultuurikatla IT-valdkonna tippe koondav sündmus Televent.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele