Autor: Marili Niidumaa • 16. mai 2017

MarkIT skoorib Euroopa meistrite liigas

MarkIT juht Andres Agasild
Autor: Andras Kralla

Järgmisel aastal saavutab MarkIT sihiks võetud eesmärgi teenida 100 miljonit eurot käivet 100 töötajaga. Nüüd tuleb järgmise kümne aasta siht võtta, räägib MarkIT juht Andres Agasild.

Äriplaan 2018 konverentsil esinev Agasild tunnistab, et MarkITit luues lõid nad 10aastase visiooni, mis on suuresti täitunud. "See oli väga julge visioon. Aga nüüd on see reaalsus. Olime viie-kuuekesi tolleaegse ettevõtte keldrikontoris ja mõtlesime olla üle­euroopaline 100 miljoni eurose käibega firma, mis oleks väärt 1,5 miljardit krooni. Täna on see meie argipäev. Nüüd tuleks endalt küsida, kus on MarkIT kümne aasta pärast."

 

Erkki Raasuke, Andres Agasild, Antti Moppel, Paul Oberschneider, Ain Hanschmidt, Rain Lõhmus jpt esinevad Eesti suurimal majanduskonverentsil Äriplaan.

Äripäeva konverents Äriplaan 2018 toimub 28. septembril ning sellel esinevad mõjukad ettevõtete omanikud räägivad oma ootustest ja hirmudest ning äriplaanist aastaks 2018. Pääsmed ja kogu programm on SIIN

Enda suurimast saavutusest, praegu laual olevast väljakutsest ja Eesti majandusele hoo andmise ideest räägib Agasild Äripäevale antud intervjuus.  

Jaga lugu
Ituudised.ee toetajad:
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Erkki VilippReklaamimüügi projektijuhtTel: 517 7736
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112