USA andmebaasiettevõte Digital Realty teatas, et ostab sarnasel alal tegutseva DuPont Fabros Technology enam kui seitsme miljardi dollari eest.
Digital Realty tegeleb eelkõige pilveteenuste, andmebaaside hankimise ja arendamisega ning loodab 7,6 miljardi dollari suuruse ostuga tungida jõulisemalt uute linnade turgudele. DuPont on varem teatanud, et plaanib laienemist näiteks Torontosse.
Digital Realty aktsia tõusis enne USA börside avanemist poolteist protsenti 118 dollarile. DuPont Fabrose aktsia rallis aga 15,4 protsenti 63,89 dollarile.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?