Sel nädalal Washingtonis alanud Microsoft Inspire partnerüritusel kuulutati välja ka Microsofti aasta partneri tiitli saajad, kes on eelmise aasta jooksul arenenud ning pakkunud uudseid Microsofti toodeteil põhinevaid lahendusi. Eestis läks auhind juba kolmandat aastat järjest Primendile. Käesoleval aastal osaleb Microsoft Inspire'il üle 17 000 inimese enam kui 140 riigist.
- Primend teenuste müügijuht Rene Kaalo Washingtonis intervjuud andmas pärast auhinna saamist Foto: Primend
Microsofti aasta partneri auhindadega tunnustatakse Microsofti partnereid, kes on eelmise aasta jooksul arenenud ning pakkunud erakordseid Microsoftil põhinevaid lahendusi. Eestis omistati aasta partneri auhind Primendile juba kolmandat aastat järjest. "Meil on väga suur au olla valitud Microsofti aasta partneriks Eestis juba kolmandat aastat järjest. See on väga suur tunnustus meie meeskonnale ja meie spetsialistide oskustele, kui rääkida Microsofti tehnoloogiatest, nagu näiteks Office 365 ja Azure. Me soovime tänada Microsofti meie klientide vajadusteks parimate lahenduste loomise eest ja eriti täname kõiki oma kliente selle eest, et nad on valinud Primendi oma digitaalset üleminekut läbi viima. Ilma teie usalduseta ei oleks see auhind olnud võimalik," ütleb Primendi tegevjuht Toomas Mõttus.
Digiteerumine on äriinnovatsioonide laine, mida veavad eest pilvetehnoloogiad nagu asjade internet, liitreaalsus, tehisintellekt ja andmed. See kõik on avanud hinnanguliselt 4,5 triljoni USA dollari suuruse turuvõimaluse.
IDC uuring on näidanud, et iga dollari kohta, mille eest partner müüb või mõjutab Microsofti pilveteenust, teenib ta keskmiselt 4,14 dollarit oma lisaväärtusteenuste ja lahenduste kaudu. Pilvepartnerite puhul, kelle tulust 50% või enam põhineb pilvel, tõuseb see suhtarv 5,87 dollarini. IDC hinnangul teenib Microsoft 2017. aastal koos oma partnerite ökosüsteemiga ligi triljon dollarit tulu, saavutades lähimast konkurendist 19% kõrgema marginaali. Kõige selle keskmes on täna digiteerumine.
Harvard Business Review poolt läbi viidud uuringu kohaselt usub 80 protsenti ettevõtetest, et nende valdkonnas on ees oodata digitaalsetest trendidest tingitud segadusi. Ligi pooled usuvad, et nende traditsiooniline ärimudel on 2020. aastaks iganenud. 86 protsenti vastajatest näeb digitaalset segadust pigem võimaluse kui ohuna oma ärile. Igas valdkonnas otsivad ettevõtted abi digitaalseks ümberkujunduseks, et muuta oma tooteid, optimeerida tegevusi, tagada klientide parem kaasatus ning anda oma töötajatele suuremaid volitusi.
Täna on Microsoftil üle 64 000 pilvepartneri ning iga kuu lisandub enam kui 6000 partnerit. Eestis on Microsoftil ligikaudu 80 kohalikku partnerit.
Microsoft tippjuhtide ning valdkonna ekspertide sõnavõtte Washingtonis saab näha siit:
https://partner.microsoft.com/en-us/inspire/Seotud lood
Turuväärtuselt maailma viie suurima ettevõtte aktsiad jõudsid eile rekorditeni, kirjutab MarketWatch.
USA tehnoloogiahiid plaanib ehitada uue arenduskeskuse tehisintellektide väljatöötamiseks.
Väljaande Laptop Magazine avaldatud paremate ja halvemate sülearvutitootjate edetabelis kukkus võrreldes eelmise aastaga enim Apple.
Igal aastal välja antava Microsofti kuldpartneri tunnustuse sai Uptime seekord juba 11. korda järjest. Uptime jõudis esimese IT ettevõttena Eestis sellise tunnustuseni infohalduse ja grupitöö vallas ning on praeguseks ka ainus, kes on suutnud seda staatust igal aastal säilitada.
Juhid puutuvad sageli kokku keeruliste võlgnike ja hilinenud maksetega, mis võivad mõjutada rahavoogu ja tekitada stressi. Võlgnikega tegelemine on aeganõudev ja koormav, eriti kui kaasnevad meeldetuletused, vaidlustused ja võlgnike passiivsus.
Infopanga võlaregister aitab aga juhtidel hallata võlgnevusi kiiremini ja lihtsamalt, säästes nii aega kui ka närve.
Hetkel kuum
Tagasi ITuudised esilehele