Autor: ITuudised.ee • 19. märts 2018

Häkatonil korrastati ettevõtete veebilehti

veebimajutus.ee partnerihaldur Tõnis Bramanis.
Autor: Erakogu

Veebimajutus.ee korraldas koos teaduspargiga Tehnopol häkatoni „Veebid korda“, kus disaini- ja IT-firmad aitasid üheksal organisatsioonil oma veebilehti korrastada.

„Sageli mõeldakse veebile vaid disaini kontekstis, kuid tegelikkuses on hea veeb siiski eeskätt kasutajasõbralik ja alles siis nägus. Reedene üritus näitas hästi, et tugev veebiagentuur sellest mööda vaadata ei lase ning ka ettevõtjad mõistavad seda,“ ütles veebimajutus.ee partnerihaldur Tõnis Bramanis.

Tema sõnul oskab hea agentuur küsida kliendilt õigeid küsimusi ja pakkuda seeläbi lahendusi, mis aitavad kõige paremini kaasa ettevõtte eesmärkida saavutamisele. 

Tehnopoli äriarenduse osakonna juhi Anu Puusaagi sõnul võib tunduda, et kuna Eesti on mitmete e-teenustega Euroopas liidripositsioonil, siis lihtsamate IT-lahendustega on kõikidel ammugi kõik hästi.

„Sageli see nii siiski ei ole ning näeme üsna sageli veebilehti, mis kasutajat ei kõneta, on ebamugavad või lausa katki Et olukorda parandada, otsustasime koos Veebimajutusega käed-külge-lahenduse kasuks,“ lisas ta.

Reedel koondasid Velvet, Trinidad Wiseman, WebSystems, Voolar Agency, Thorgate, Sahradyan ja BitFiner oma jõud, et aidata Põhja-Eesti Regionaalhaiglal, Ida-Tallinna Keskhaiglal, Cityntelil ja veel kuuel organisatsioonil oma kodulehti kasutajasõbralikumaks muuta.  

Jaga lugu
Ituudised.ee toetajad:
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Erkki VilippReklaamimüügi projektijuhtTel: 517 7736
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112