Autor: ITuudised.ee • 22. märts 2018

Telia avas väikefirmadele eraldi infotelefoni

Telia ärikliendiüksuse direktor Tarmo Kärsna
Autor: Andres Haabu
Märtsist saavad väikefirmad erinevate IT-murede ja -küsimuste korral pöörduda Telia spetsiaalsele lühinumbrile.

„Erinevate uuringute põhjal lahendavad väikesed ja keskmised ärikliendid ise oma arvutiga seotud probleeme või kasutavad selleks sõprade ja tuttavate abi. Näeme, et see on koht, kus saame kliendile abiks olla ning ilma püsikuludeta kiiret, kvaliteetset ja professionaalset abi pakkuda,“ lisas Telia ärikliendiüksuse direktor Tarmo Kärsna.

Uus lahendus aitab erinevate arvutimurede korral: arvutisse programmide installeerimine-seadistamine, viirusetõrje uuendamine, e-posti kontodega seonduv jms.

„Teenuse juures on oluline meeles pidada, et ärikliendi IT-tugi aitab pea iga arvutimure korral, olgu selleks siis tõrkuv e-kiri, mis ei taha postkastist väljuda või kui dokumendid ei taha printerisse jõuda,“ selgitas Kärsna.

Firmad saavad IT-tuge kasutada nii lühinumbri kui spetsiaalse e-posti vahendusel. Keerukamate IT-murede lahendamiseks võetakse kliendi arvutiekraani pilt üle distantsilt. Samuti saab kasutada Telia IT-spetsialistide võrgustikku, kui mõni töö vajab spetsialisti kohapealset sekkumist. 

Jaga lugu
Ituudised.ee toetajad:
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Kent-Erik SchwedeReklaamimüügi projektijuhtTel: 509 8932