Autor: ITuudised.ee • 9. aprill 2018

Tele2 esindused hakkasid pakkuma digiallkirjastamist

Autor: Pixabay
Aprillist alates on mitmetes Tele2 esindustes võimalik lepinguid allkirjastada digitaalselt tahvelarvuti abil. Ettevõtte teatel on see samm lähemale täielikult paberivabale esindusele.

Digitaalset allkirjastamist testiti eelmisel nädalal Tallinnas Tele2 Foorumi ja Jõe esindustes. „Uue lahenduse puhul on ootus, et lisaks rohelise jalajälje tõstmisele muutuvad ka meie müügiprotsessid kiiremaks ning loodame näha selle positiivset mõju klientide tagasisides,“ rääkis Tele2 tootedirektor Katrin Aron.

Esialgne tagasiside on tema sõnul olnud positiivne. „Klient ei pea enam ootama, kuni prinditakse lepingut, seda eraldi allkirjastama ning hiljem paberkandjal kodus säilitama. Lepingut on võimalik esinduses rahulikult tahvelarvuti ekraanilt lugeda, nutipliiatsi abil allkirjastada ning kuna see saadetakse kliendi e-mailile, siis sealt ka alati üles leida,“ kirjeldas ta.

Pärast esimese nädala testperioodi alustatakse sarnase lahenduse paigaldamisega ka teistesse esindustesse. Tänaseks on digiallkirjastamise võimekus Tallinnas ka Rocca al Mare ja Mustika esindustes.

Jaga lugu
Ituudised.ee toetajad:
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Kent-Erik SchwedeReklaamimüügi projektijuhtTel: 509 8932