• 04.06.19, 11:13
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pangaliit: kui turvaline on e-pangandus?

Kommertspanku ühendav pangaliit korraldab täna Tallinnas ümarlaua "Kui turvaline on e-Eesti ja e-pangandus", kus lisaks osaleb ka riigi infosüsteemi amet.
Swedbank soovitab kasutada autentimiseks Smart-IDd.
  • Swedbank soovitab kasutada autentimiseks Smart-IDd.
  • Foto: Indrek Kald
Kas Eesti on digitiiger või loivab tänaseks aeglaselt nagu kilpkonn? Kas Eesti e-lahendused on piisavalt turvalised? Kas meile edu toonud digilahendused on turvalised ja meie andmed nendes kaitstud? Kelle asi see ikkagi on, et inimeste teadlikkus oma digiseadmete turvamisest kasvaks? Kas e-valimised on turvalised? Aga Smart-ID? - niimoodi tutvustab tänase ürituse teemasid pangaliit.
Ümarlaual Metropoli hotellis osalevad pangaliidu infoturbe toimkonna juht, LHVs küberturvalisuse valdkonda vedav Tiit Hallas, RIA elektroonilise identiteedi osakonna juhataja Margus Arm, küberlahendusi eksportiva Eesti ettevõtte CybExer Technologies asedirektor Merle Maigre, Ellex Raidla nõunik ja TalTechi tarkvarainstituudi vanemteadur Eneken Tikk ning Swedbanki küberriskide juht Toomas Vaks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 16:09
Rally Board 65 tõstab videokoosolekute kvaliteedi uutesse kõrgustesse
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele