• 08.09.20, 10:42

Trinidad Wiseman automatiseeris Eestis ravimite ehtsuse kontrolli

Tarkvarafirmas Trinidad Wiseman OÜ ennetähtaegselt valminud IT-lahendus tõhustab Eestis ravimite ehtsuse kontrollimist, mis seni toimus inimtööjõu baasil.
Trinidad Wisemani tegevjuht Ander Tenno.
  • Trinidad Wisemani tegevjuht Ander Tenno.
  • Foto: Eiko Kink
Trinidad Wisemani tegevjuhi Ander Tenno sõnul on see projekt hea näide, kuidas tugeva tiimiga saab keerulisi süsteeme arendada ka lühikese ajaga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.25, 11:08
Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum: milline on küberkaitse AI ajastul?
Viimastel aastatel on küberkaitse muutunud tehnilisest probleemist strateegiliseks ärimureks. Kuna küberohud muutuvad üha keerukamateks, kasvavad ka riskid, mida need põhjustavad. 15. mail toimuv Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum on oluline sündmus neile, kes soovivad küberkuritegevuse vastu võitlemises samm ees püsida. Foorum toob kokku tuntumad küberkaitseeksperdid ja arvamusliidrid, kes arutlevad ettevõtteid ohustavate väljakutsete teemal ning uurivad lahendusi, mis aitavad kujundada küberkaitse tulevikku.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele