• 13.01.21, 11:02

Telia tehnoloogiajuht: kõigil andmetel on negatiivne mõju keskkonnale

Kõik igapäevaselt toodetavad, transporditavad ja salvestatavad andmed soodustavad digitaalse jalajälje kasvu, millel on negatiivne mõju keskkonnale, kinnitas Telia tehnoloogiajuht Andre Visse.
Digiprügi koristuspäev toimub 29. jaanuaril.
  • Digiprügi koristuspäev toimub 29. jaanuaril.
  • Foto: Ilja Pavlov/Unsplash
Näiteks saadab keskmine e-posti konto kasutaja aastas nii palju kirju, mille mõju keskkonnale on võrdne rohkem kui 300kilomeetrise autosõiduga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.10.25, 14:52
Esecom toob turule Zoomi kõnekeskuse, et pakkuda maailmatasemel kliendisuhtlust
Konkurentsitihedas ja kiiresti arenevas maailmas on tõeliselt oluline see, et ükski kõne ega kontakt kaduma ei läheks – kui teie ettevõte jääb tabamatuks, ei jää klient ootama, vaid võtab ühendust järgmise sama teenuse pakkujaga ning lööb käed. See võib aga teie ärile kalliks maksma minna. Et sellist olukorda ei tekiks, siis saab appi tulla Esecom, kes aitab luua teie ettevõtte vajadustele vastava kõne- või kontaktikeskuse. Koos tehakse selgeks, millised on ettevõtte vajadused ja milliste suhtlussüsteemi funktsionaalsustega saab töötajate ja klientide rahulolu tõsta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele