• 26.04.21, 12:14

Käibehüpet kavandav Net Group kutsus appi oma ala tipud

Seoses agressiivse välisturgudele suunatud kasvustrateegiaga moodustas tarkvaraettevõte Net Group nõuandva koja, kuhu kaasati tippkaliibriga ettevõtjad ja majandusgurud, teatas ettevõte.
Net Group OÜ juht Priit Kongo.
  • Net Group OÜ juht Priit Kongo.
  • Foto: Erik Prozes
Tugeva meeskonna toel on ettevõtte eesmärgiks luua klientidele tehtud tarkvaraprojektide pinnalt tütarettevõtteid, mis oleksid võimelised arendama ja eksportima globaalse potentsiaaliga tarkvarateenuseid, seisab pressiteates.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.10.25, 14:52
Esecom toob turule Zoomi kõnekeskuse, et pakkuda maailmatasemel kliendisuhtlust
Konkurentsitihedas ja kiiresti arenevas maailmas on tõeliselt oluline see, et ükski kõne ega kontakt kaduma ei läheks – kui teie ettevõte jääb tabamatuks, ei jää klient ootama, vaid võtab ühendust järgmise sama teenuse pakkujaga ning lööb käed. See võib aga teie ärile kalliks maksma minna. Et sellist olukorda ei tekiks, siis saab appi tulla Esecom, kes aitab luua teie ettevõtte vajadustele vastava kõne- või kontaktikeskuse. Koos tehakse selgeks, millised on ettevõtte vajadused ja milliste suhtlussüsteemi funktsionaalsustega saab töötajate ja klientide rahulolu tõsta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele