• 12.07.24, 10:05

Tehisintellekti arendav Pactum AI kaasas 20 miljonit dollarit

Läbirääkimiste tehisintellekti arendav Eesti-Ameerika idufirma Pactum AI kaasas B-seeria investeeringuna 20 miljonit dollarit. Investeerimisringi eesmärk on tugevdada Pactumi tehisintellekti meeskonda Eestis ning toetada teadus- ja arendustegevust.
Pactumi asutajad Kaspar Korjus, Martin Rand ja Kristjan Korjus
  • Pactumi asutajad Kaspar Korjus, Martin Rand ja Kristjan Korjus
  • Foto: Maksim Toome
B-seeria investeeringut juhtis Karma Ventures ning sellega liitus juhtiv logistikafirma Maersk, kes on varem Pactumisse investeerinud ja kasutab ise Pactumit tarnijatega autonoomsete läbirääkimiste pidamiseks. Teised olemasolevad investorid selles voorus olid 3VC, Atomico, Project A ja SuperAngel. Uue investorina lisandus Portfolion. Investeerimisringiga tõusis Pactumi senine investeeringute kogumaht 55 miljoni dollarini.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.10.25, 14:52
Esecom toob turule Zoomi kõnekeskuse, et pakkuda maailmatasemel kliendisuhtlust
Konkurentsitihedas ja kiiresti arenevas maailmas on tõeliselt oluline see, et ükski kõne ega kontakt kaduma ei läheks – kui teie ettevõte jääb tabamatuks, ei jää klient ootama, vaid võtab ühendust järgmise sama teenuse pakkujaga ning lööb käed. See võib aga teie ärile kalliks maksma minna. Et sellist olukorda ei tekiks, siis saab appi tulla Esecom, kes aitab luua teie ettevõtte vajadustele vastava kõne- või kontaktikeskuse. Koos tehakse selgeks, millised on ettevõtte vajadused ja milliste suhtlussüsteemi funktsionaalsustega saab töötajate ja klientide rahulolu tõsta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele