• 06.02.25, 12:19

Andrus Kaarelson: EKRE levitab Eestit kui digiriiki mahategevat väärinfot

E-valimistes taaskord kahtlemine on EKRE infooperatsioon Eesti usaldusväärsuse vastu, kinnitas ITLi juhatuse liige Andrus Kaarelson.
Endine RIA peadirektori asetäitja Andrus Kaarelson juhib IT-ettevõtet Unifiedpost Estonia.
  • Endine RIA peadirektori asetäitja Andrus Kaarelson juhib IT-ettevõtet Unifiedpost Estonia.
  • Foto: Erakogu
Mitte keegi ei peaks e-valimiste pärast muretsema, sest see on end tõestanud, tunnustatud ja turvaline hääletamisviis, mida pole kordagi argumenteeritult kahtluse alla seatud, sõnas ta.

Seotud lood

Uudised
  • 05.02.25, 18:07
TalTechi IT-teadlased: vigadest õpitakse, Eesti e-valimised on turvalised
TalTechi teadlased leidsid Eesti e-valimiste juures raskesti auditeeritava koha ning pakkusid riigi valimisteenistusele lahenduse, mis ka realiseeriti.
  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 10:34
Crayon teeb keerulised AWS-i arved lihtsaks ja loogiliseks
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele