Eesti püüab taas olla üliagar euroliidu õiguse ülevõtja ning kehtestada uue küberturvalisuse seadusega ühesugused kohustused nii lumelükkajale kui energiaettevõttele, teatas infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni liit (ITL).
Rekordarv kõrge riskitasemega küberturbejuhtumeid eelmisel aastal on meeldetuletus, et nii eraisikud kui ka ettevõtted peavad üht kõige väärtuslikumat vara ehk andmeid hoolikalt kaitsma.
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.