• 20.02.25, 12:18

Elisa Eesti avas 5G võrgu, mida esialgu saavad kasutada vaid Xiaomi omanikud

Elisa avas täna Eestis esimese iseseisva 5G võrgu ja kõnede tegemise võimekuse ning tõi turule ka seda toetavad paketid.
Elisa veebis on müügil neli Hiinas tehtud Xiaomi nutitelefoni mudelit, millega saab esimesena kasutada uue 5G võrgu teenuseid.
  • Elisa veebis on müügil neli Hiinas tehtud Xiaomi nutitelefoni mudelit, millega saab esimesena kasutada uue 5G võrgu teenuseid.
  • Foto: Elisa Eesti
Tõsi, teenuste kasutamiseks on vaja seda tehnoloogiat toetavat seadet. Esialgu toetavad 5G mobiilsidevõrku Elisas müüdavad 5G toega koduinterneti ruuterid ning ühe tootja telefonid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele