GSMvalve ja Elisa alustasid koostööd

Turvafirma GSMvalve ja Eesti suuruselt
teine mobiilsideoperaator Elisa sõlmisid koostöölepingu, mille tulemusel hakkab
GSMvalve kasutama oma lahendustes Elisa mobiilsidevõrku.

2007. aastal plaanib turvafirma panna valve alla kuni 2000 kodu üle Eesti. " Juhtmevaba koduvalve süsteem peab võimaldama häire korral välja saata tavalisest oluliselt enam sõnumeid kogu määratud kontaktisikute ringile korraga ning võimalust kiirelt helistada kõikidele vajalikele numbritele. Mobiilsideoperaator peab tagama, et SMS-id ja kõned ei jääks "võrku kinni" ja klient saab vajaliku info kiiresti kätte," täpsustas GSMvalve teenindusjuht Arpo Põld.

Tulevikus on GSM valve teenindusjuhi Arpo Põldi sõnul plaanis siduda kõik GSMvalve koduvalve kliendid GPRS-ühenduse abil ühtse monitooringukeskusega, mis võimaldaks pakkuda ka mitmeid lisateenuseid.

GSMvalve pakub juhtmevabu valvesüsteeme, mis teavitavad klienti ja tema poolt määratud isikuid mobiilside teel häireolukordadest. Häireolukorra puhul mobiiltelefonile saabuv SMS sisaldab täpset infot, missugusest andurist häire tuli. Täiendavalt tähelepanu juhtimiseks SMS-ile helistab süsteem kliendi poolt määratud kontaktnumbritele.

Elisa mobiilsidevõrgu levialas elab 99% Eesti elanikkonnast. Elisa emaettevõte on Soome suurimaid telekommunikatsiooniettevõtteid Elisa Oyj.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara