Ülemiste City muutub Eesti kaasaegseimaks digilinnaks

Ülemiste City hakkab koostöös Elioni ja EMT-ga
innovatsioonilinnaku territooriumil pakkuma telekommunikatsiooniteenuste
tipplahendusi: alates wifist, 3G-st, mobiilmaksete süsteemist, videokonverentsi
ruumidest ning lõpetades Digi-TVga äriklientidele.

"Pärast pea pool aastat kestnud läbirääkimisi kirjutasime täna koos EMT ja Ülemiste Cityga alla suuremahulisele kommunikatsioonide arendamise koostöölepingule," lausus Elion Ettevõtted ASi juhatuse esimees Valdur Laid, ettevõtte pressiteate vahendusel.

"Ülemiste Citys saame hakata katsetama lahendusi, mis täna veel laiatarbekaubana saadaval pole, kuid mis vajavad testimiseks aktiivset kasutajaskonda. Arenevad ettevõtted on parim klientuur uute rakenduste proovimiseks, kuivõrd inimesed on näljased uute ja põnevate lahenduste järele," lisas EMT juhatuse esimees Valdo Kalm.

Kogu Ülemiste City telekommunikatsioonialase infrastruktuuri ehitavad valmis ning hooldavad Elion ja EMT. Koostöölepingu kohaselt arendavad Elion ja EMT välja kogu linnakut katva wifi ja 3G võrgu, dubleeritud ja kiired internetiühendused, mobiilsete maksete süsteemi linnaku territooriumil teenuse tarbimiseks, IP-põhised kõnesideteenused (VoIP), Digi-TV äriklientidele jne. Elion hakkab nõudluse olemasolul pakkuma telehotelli teenust ehk firmadele seadme- ja serverimajutust. Ülemiste City vahendusel on võimalik Elionist osta uue kontori sisseseadmisel kõik vajalikud telekommunikatsiooni- ja IT-seadmed.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Haridus- ja Teadusministeerium otsib IT-PROJEKTIJUHTI

Haridus- ja Teadusministeerium

18. oktoober 2017

Derivco is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

21. oktoober 2017

Tallink is looking for a SENIOR DEVELOPER

Tallink Grupp AS

31. oktoober 2017

Arvamused

Teabevara