ZUUMtv digibokse saab osta elektroonikakauplustest

AS Starmani maapealse leviga
digitelevisiooni ZUUMtv digibokse saab osta Euronicsist, Plussmiinus
Elektroonikast, Experdist ja Onoffist.

Starmani turundusdirektori Henri Treude sõnul arvestati edasimüüjate valiku puhul laia müügivõrku ning mugavat kättesaadavust kliendile, teatas ettevõte. "Et teenusega liitumine tarbijale võimalikult lihtne oleks, on liitumislepingut ZUUMtv-ga võimalik sõlmida kohapeal ja poest lahkudes on teenus juba kasutamiseks valmis," lisas Treude.

Euronicsi jaemüügijuhi Peeter Kohveri sõnul olid möödunud jõulude ajal ühed müüdavamad koduelektroonika seadmeid LCD ja plasmatelerid. "ZUUMtv loob võimaluse oma uut telerit täiel määral nautida. Esimesed päevad on näidanud, et klientide huvi ZUUMi vastu on väga suur. Väga paljude majapidamiste jaoks on tegemist esmakordse võimalusega näha mõõduka tasu eest ja ilma olulise lisaasjaajamiseta kanalivalikut, mis seni oli kättesaadav vaid kaabel- või satelliittelevisiooni vahendusel," kommenteeris Kohver.

Esialgu pakub Starman ZUUMtv klientidele vaatamiseks 18 Eesti- ja välismaist telekanalit. Läbirääkimised Eesti suurimate telekanalite ETV, Kanal2 ja TV3 digiplatvormile lisamiseks hetkel veel käivad ja need jäävad esialgu klientidele nähtavaks läbi analoogvõrgu.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tallinna Linnakantselei otsib INFOSÜSTEEMIDE ANALÜÜTIKUT

Tallinna Linnakantselei

01. november 2017

Tallink is looking for a SENIOR DEVELOPER

Tallink Grupp AS

31. oktoober 2017

Arvamused

Teabevara