Starman näitab taas Neloneni

Tänu Soome telekanali Nelonen
edastusõiguste kehtimahakkamisele Eestis lülitas Starman täna kanali tagasi oma
võrku.

Starmani teatel hakkavad Neloneni nägema kõik ettevõtte Tallinna peajaamaga ühendatud piirkonnad. Seega lisandub telekanal kõikide Tallinna, Harjumaa ja Rapla Starmani klientide programmivalikusse, teatas ettevõte.

Starmani kommunikatsioonijuhi Timo Hartikaineni sõnul on asjaolu, et Nelonen Eestis edastusõiguse hankis, heaks üllatuseks paljudele Eesti televaatajatele. "Lülitasime autoriõigustega seotud õigusaktide muutumise tõttu Neloneni oma võrgust välja kaks kuud tagasi. Õnneks ei möödunud liiga kaua aega kuni kanal oma programmi Eestis edastamiseks vajalikud protseduurid ette võttis," rääkis Hartikainen.

Ettevõtte teatel võetakse lähiajal otsused vastu ka teiste Starmani võrkude osas. "See, milliste võrkude kliendid peale Tallinna peajaamaga ühendatute lähitulevikus Neloneni nägema hakkavad, selgub juba lähipäevil," ütles Hartikainen.

AS Starman on Eesti suurim kaabellevivõrgu baasil televisiooni-, interneti- ja telefoniteenust pakkuv ettevõte. Starmanil on kokku üle 130 000 digi- ja analoogtelevisiooni kliendi. AS Starmani aktsiad on kaubeldavad Tallinna Börsi põhinimekirjas.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for a TEST AUTOMATION TEAM LEAD

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO is looking for an ANIMATOR

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Teabevara