Ilmarine ehitab insenertehnilise ettevõtte

Ilmarine Engineering OÜ asub Eesti
Arengufondi ja kaasinvestor Sibo Invest OÜ investeeringu toel üles ehitama
insenertehnilist ettevõtet.

Keerukaid metallitöötlemise ja masinaehituse terviklahendusi pakkuva ettevõtte väljaarendamiseks omandasid Arengufond ja kaasinvestor Sibo Invest OÜ 49%-se osaluse Ilmarine Engineering OÜ-s, teatas ettevõte. Arengufond koos kaasinvestoriga investeerib Ilmarine Engineering OÜ-sse kahes etapis kokku 20 mln krooni.

Tulevikuplaanidest ülevaadet andes lisas Ilmarine Engineering OÜ juhataja Karel Saar: “Meie eesmärgiks on kõrgema lisandväärtusega toodete ja teenuste pakkumine ning sihikindel ekspordi arendamine. Alates 2008. aasta algusest oleme lisaks senistele leidnud mitmeid uusi kontakte välisturgudel ning näeme potentsiaali tulevikus valdavalt keskendumises just ekspordile. Koostööleping on sõlmitud patenteeritud lahendustel baseeruvate konveierseadmete eksklusiivseks edasiarenduseks, tootmiseks ja müügiks.”

Saare sõnul toodab Ilmarine Engineering OÜ oma välja arendatud insenertehnilisi terviklahendusi tütarettevõttes Ilmarine AS. Selleks viiakse tütarettevõtte masinaehituse ja metallkonstruktsioonide tootmine üle uude kaasaegsesse tehasesse Muuga sadama lähedal.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Arvamused

Teabevara