Üllar Jaaksoo asus juhtima tarkvarafirmat

Kunagine Tele2 juht Üllar Jaaksoo asus märtsi alguses juhtima hiljuti Arengufondilt rahasüsti saanud tarkvaraarendusfirmat Now! Innovations.

"Olen paar aastat tegelenud erinevate Eesti start-upide nõustamisega rahvusvahelistumise ja ärimudeli disaini alal. Üks klient oli mul Now! Innovations, kes pärast kuute kuud koostööd tegi mulle väga hea ettepaneku," põhjendas Jaaksoo. Ta hakkab vastutama Now! Innovationsi strateegilise juhtimise, finantsjuhtimisega ning äriarendusjuhtimisega.

Mobiilseid makselahendusi pakkuva Now! Innovationsi üks asutaja ja ettevõtte juhatuse liige Kalju Rüütli tegeleb edaspidi tehnoloogiliste küsimustega ehk platvormi arendamise ja opereerimisega. Hetkel vastutab Rüütli ka USA operatsioonide igapäevase juhtimise eest.

Firma, mis kuulub mobiilparkimise valdkonnas maailma viie juhtiva ettevõte hulka, keskendubki lähitulevikus USAs turuliidri positsiooni saavutamisele. Hetkel on nende suurimaks kliendiks Ühendriikides Montgomery maakond 14 000 parkimiskohaga, mis on suuruselt teine mobiilparkimise rakendus riigis.

Jaaksoo sõnul osutus ta sobivaks kandidaadiks, kuna tunneb valdkonda varem ja omab kogemusi nii pangandusest, telekommunikatsioonist, meediast kui ka jaeärist. Need kogemused kokku tulevad mobiilimaksetele kindlasti kasuks, arvas ta. 

Tänaseks on Now! Innovationsi platvorm rakendatud neljas riigis, peale USA ka Belgias, Makedoonias ja Ukrainas. Jaaksoo kinnitusel on tööd arenevas ettevõttes väga palju.

Veebruaris investeerisid Eesti Arengufond ja kaasinvestor Bellus ettevõttesse kokku 1,5 miljonit eurot.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TALLINNA LINNAKANTSELEI otsib PEASPETSIALISTI

Tallinna Linnakantselei

25. oktoober 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Teabevara