RIA hakkab ligi 1500 IT-spetsialisti koolitama

Alates juunist kuni aasta lõpuni korraldab RIA 75 riigi infosüsteemi teemalist koolitust, mida rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond ligikaudu 177 tuhande euro ulatuses.

„Korraldame koolitusi juba kolmandat aastat ja sari „Tark e-riik“ on saanud paljude IT-inimeste seas tuntud kaubamärgiks. IT on kiiresti arenev valdkond, meie soov on nii avaliku kui erasektori spetsialiste viimaste arengutega kursis hoida. Sel aastal on kavasse lisandunud palju uusi koolitusi, näiteks infoturbe ja IT-taristu kaitse teemadel,“ rääkis programmijuht Agne Kivisaar.

"Turvaintsidentide ärahoidmiseks ja turvariskide vähendamiseks korraldatavad koolitused ja teabepäevad aitavad ühelt poolt tõsta infoturbe alast teadlikkust, et ühiskonnas toimiks tavapärane elukorraldus ja teiseks tutvustavad  tasuta tehnoloogiad, mida riik pakub," lisas Kivisaar.

Koolituste korraldajad rõhutavad, et tehnoloogia kasutamine ei ole eesmärk omaette, IT on vahend inimeste elu lihtsamaks muutmiseks. Sellepärast on paljudele koolitustele oodatud ka spetsialistid, kelle igapäevatöö ei hõlma infotehnoloogiat ja kelle ametinimetuses ei ole tähepaari „IT“.
Esimene suurem infopäev toimub juunis ja see on pühendatud veebide koosvõimele ehk veebide oskusele omavahel ilma tõrgeteta suhelda.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara