Samsung sai Baltimaades uue presidendi

Jaanuaris sai Samsung Electronics Balticu presidendiks Joseph (Jeongwoo) Kim, senine president Sangho Jo  jätkab Samsung Electronics Austria presidendina.

„Minu eesmärk on jätkata Samsungi edukat laienemist Baltimaades,” märgib Samsung Electronics Balticsi uus president Kim. „Mul on au liituda hästi toimiva ja tõhusa meeskonnaga, mis haldab Samsungi tegevust Baltimaades. Meie ettevõtte partnerid on aidanud teha sellest allüksusest suurepärase eeskuju – hoolimata keerulisest majanduslikust olukorrast on see üksus näidanud kõige kiiremat kasvu. Koos on meil kõik võimalused kindla juhtpositsiooni saavutamiseks Balti riikide uuendusliku tehnika turul.”

Kim on töötanud Samsung Electronicsis rohkem kui 20 aastat ja olnud selle aja jooksul mitmel juhtival ametikohal alates Samsungi peakontorist personaliosakonnast 1989. aastal ning jätkates oma karjääri globaalse turunduse üksuses. 2000. aastal nimetati ta ettevõtte strateegiliselt kõige olulisema üksuse – juhtmeta sidetehnika üksuse juhiks. 2002. aastal asus Kim juhtima Samsungi sideüksust 14 riigis, mille peakontor asus Austrias. Kuue Kesk-Euroopa turul tegutsetud aasta järel naases Kim 2008. aastal Samsungi peakontorisse Koreasse, kus on viimase kolme aasta jooksul vastutanud kontserni turundusstrateegia eest.

Samsung Electronics Baltics lõpetas 2011. aasta 171 miljoni eurose konsolideerimata müügituluga ning viimase kahe aasta jooksul on ettevõtte töötajate arv kahekordistunud. 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara