Tehnopoli Startup Inkubaatorist lähevad lendu kaks iduettevõtet

Täna lõpetavad ettevõtted GateMe ja Signwise edukalt Teaduspargi Tehnopol inkubatsiooniprogrammi. Programmi raames arendasid ettevõtted oma tooteid, kinnitasid ärimudeli, panid kokku meeskonna, leidsid esimesed kliendid ning on nüüd valmis globaalsele turule sisenema.

GateMe on loonud ürituste korraldajatele ja ööklubidele kliendihalduse ning lauabroneeringute tarkvara, mis mõeldud lihtsustama muusika- ja meelelahutusürituste korraldajate tööd. Signwise arendab lihtsat ja mugavat digitaalallkirjastamise teenust, mis võimaldab allkirjastada elektroonilisi dokumente rahvusvaheliselt.

„Startup Inkubaatori programm lõppeb siis, kui ettevõte on testinud oma ärimudelit, kaasanud investeeringu või sisenenud välisturgudele. GateMe ja Signwise on need tingimused täitnud ja on nüüd valmis rahvusvahelistel turgudel, tugevates konkurentsitingimustes läbi lööma,“ ütles Tallinna Teaduspargi Tehnopol juhataja Jaak Raie.

GateMe tegevjuht Janar Merilo hindab inkubaatorist saadud kasulikke kontakte ning tagasisidet. „GateMe lahendust kasutab täna ligi 400 klienti erinevates maailma otsades. Tugevamalt oleme kanda kinnitanud Inglismaal ja USA-s. Inkubaatori abiga oli pääsemine välisturgudele märksa lihtsam. Leidsime kohe otsetee koostööpartnerite ja klientideni ning saime head tagasisidet ärimudelile,“ ütles Merilo.

„Tehnopoli Startup Inkubaatoris on koos alustavad tehnoloogiaettevõtteid, kellel kõigil on üsna sarnased ambitsioonid, mured ja väljakutsed. Kõige olulisemaks peame seda, et saime väärt nõu ja kiireid lahendusi siis, kui seda kõige enam vajasime,“ ütles Signwise´i tegevjuht Tiit Anmann.

Osale arutelus

  • Marek Mühlberg

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO is looking for a TECHNICAL COORDINATOR

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

Arvamused

Teabevara