Riik pani oma tööpakkumised CV-portaalidesse

Eesti riigiasutuste tööpakkumised on nüüdsest avaldatud ka tuntud tööportaalides CV Keskus ja CV Online.

Vabadele töökohtadele ligipääsu suurendamiseks sõlmis rahandusministeerium koostöökokkuleppe, millega tööpakkumised on üleval mõlemas nimetatud portaalis.

"Riigi jaoks töötamine on vastutusrikas ja pakub huvitavat väljakutset, tarkade inimeste panus on vajalik ja nii peab ka info vabadest töökohtadest olema võimalikult laialt kättesaadav," selgitas asekantsler Agris Peedu.

"Tööportaalides kuulutuste avaldamine on hea näide era- ja avaliku sektori koostööst, nii on info riigiametisse kandideerimiseks lihtsalt kättesaadav juba väljakujunenud kasutusega tööportaalidest," märkis ta.

Lisaks tööpakkumiste avaldamisele algas 3. veebruarist paljude riigiasutuste koostöö CV Keskusega tööportaali andmebaasi ning teenuste kasutamiseks. Seni üksikult teenust ostnud asutused säästavad ühise hanke tulemusena kuludelt ning võidavad töökorralduslikult nii ajas kui kvaliteedis, teatas rahandusministeerium.

Personalitöötajad saavad kasutada CV Keskuse tööotsijate andmebaasi kandidaatide leidmiseks ning lahendusi kogu värbamisprotsessi juhtimiseks internetis, näiteks analüüsida ja võrrelda kandidaatide andmeid jne. See omakorda vähendab personalitöötajate töökoormust.

Riigi- ja kohaliku omavalitsuse ametiasutuste tööpakkumised avaldatakse endiselt ka avaliku teenistuse kesksel veebilehel avalikteenistus.ee. Keskmiselt leiab külastaja sealt iga päev 70 aktiivset kuulutust.

Rahandusministeeriumi riigihalduse ja avaliku teenistuse osakond arendab avalikku teenistust, töötab välja personalipoliitikat ning koordineerib selle rakendamist.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TALLINNA LINNAKANTSELEI otsib PEASPETSIALISTI

Tallinna Linnakantselei

25. oktoober 2018

GLAMOX is looking for a JUNIOR FUNCTIONAL ARCHITECT

Fontes PMP OÜ

16. oktoober 2018

Teabevara