Bitcoini looja elab Californias erakuelu

Intellektuaal, kes on virtuaalraha taga, on elus, terve ja elab eraklikku elu Californias, selgub Newsweeki teadaandest.

Vastupidiselt meedia teadetele, mille kohaselt Nakamoto oli 20-aastase imelapse pseudonüüm, on tegelikult tegemist 64-aastase budismi preestri pojaga, kes ei ole oma sünninime kasutanud peaaegu 40 aastat, vahendab Newsweek.

Jaapanlast kirjeldatakse perekonna ja tuttavate poolt kui tujukat ja saladuslikku meest, kes on karjääri teinud korporatsioonides ja sõjaväes.

Bitcoini looja vend, Arthur Nakamoto, sõnas Newsweekile, et arendaja näol on tegemist suurepärase inimesega, kes töötas “salastatud asjadega”.

Ajakiri pani kokku mitmeid vihjeid, mis juhatasid Nakamotoni, kes elab tagasihoidlikku elu Temple Citys, Los Angeleses. Kuulujuttude kohaselt omab ta 4% virtuaalrahast, mis on väärt sadu miljoneid dollareid paberrahas.

Virtuaalraha on entusiastide hulgas, kes on paberraha suhtes skeptilised, muutunud äärmiselt populaarseks. Bitcoin on muutunud järjest vastuolulisemaks, seda eriti peale Mt.Goxi panktrotti ja suurenevale murele selle üle, et see on muutumas haavatavamaks varguste, pettuste ja ebasesdusliku kasutamise suhtes.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Itella Estonia otsib ÄRIPROTSESSIDE ARENDUSJUHTI

Itella Estonia OÜ

17. detsember 2017

ADM Interactive otsib PHP VANEMARENDAJAT

M-Partner HR OÜ

22. detsember 2017

Arvamused

Teabevara