Eestisse jõuab veebipõhine muusikateenus Deezer

Tele2 plaanib lähiajal Eestis avada 182 riigis toimiva ja 35 miljonit muusikapala sisaldava veebipõhise muusikateenuse Deezer Premium+.

Tele2 Eesti tootedirektori Katrin Aroni sõnul sisaldab Deezer suurimat valikut Eesti ja välismaiseid artiste, 100 miljonit laulunimekirja ja 30 000 raadiokanalit.

“Deezer on kõige lahedam muusikastriim, mis koondab nii maailma ja Eesti staarid kui ka indie-tegijaid,” ütles Aron ja lisas, et Deezeri andmebaas täieneb iga päev tuhandete uute lauludega, mille iga kuulamise eest laekub autoritele tasu.

Katrin Aroni sõnul on Deezeri helikvaliteet näiteks Youtube’iga võrreldes poole parem ja sisu reklaamivaba.

Deezeri regioonijuhi Jouni Pesola sõnul on Eesti maailmas tuntud kui tehnika- ja innovatsiooniliider ning seepärast on teenusele oodata suurt menu. „Koos Tele2-ga pakume nüüd eestlastele uutmoodi muusikakuulamise kogemuse,” ütles Pesola.

Deezerit saab kasutada ka ilma veebiühenduseta ning lisaks reklaamivabale tasulisele versioonile on sellest ka reklaame sisaldav tasuta versioon. Deezerit saab kuulata nii tavaarvutist kui kõigi levinud operatsioonisüsteeme kasutavate tahvlite ja nutitelefonidega. Ühe kontoga saab Deezeri muusikateenust kasutada neljas eri seadmes. Deezeri saab lihtsalt ühendada ka Facebookiga ja jagada ning vaadata, mida sõbrad kuulavad.

Deezer on üks maailma esimesi muusika striimingteenuseid, mis sai alguse 2006. aastal Prantsusmaal. Tänaseks on Deezeril 16 miljonit aktiivset kasutajat. Deezer sisaldab 35 miljonit eri lugu ning on kättesaadav 182 riigis. Deezeri peamine konkurent Spotify koondab 20 miljonit muusikapala ning levib 55 riigis.

Osale arutelus

  • Merlin Mägi

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for a TECHNICAL COORDINATOR

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO is looking for a TEST AUTOMATION TEAM LEAD

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Teabevara