ByteLife tutvustab Räniorus uut koodihaldusplatvormi

Eesti IT infrastruktuuriga tegelev ettevõte ByteLife esitleb maailma suurimal virtualiseerimiskogukonna konverentsil Silicon Valley’s ainulaadset koodihaldusplatvormi FlowGrab.

„IT automatiseerimine on kasvav trend üle maailma – aeganõudvaid ning igavaid tööülesandeid automatiseerides jääb IT meeskonnal rohkem aega arendustööle keskendumiseks,“ ütles ByteLife’i innovatisooni müügi- ja turundusjuht Janek Gridin.

Eestis loodud FlowGrab on täielikult ühilduv maailma kõige populaarsema virtualiseerimistarkvaraga VMware. VMware vRealize Orchestrator automatiseerimislahenduse koodihaldusplatvorm FlowGrab on ainulaadne selle poolest, et kui varem toimus kogu automatiseerimise protsess üsna kaootiliselt ning puudus efektiivne koostöö kõikjal maailmas töötavate IT automatiseerimise spetsialistide vahel, siis nüüd on võimalik kogu infot FlowGrab keskkonnas lihtsalt jagada ning olemasolevaid lahendusi oma meeskonnaga täiustada.

Gridin sõnul on vajadus uue lahenduse järele väga suur – FlowGrab tuli turule 2014. aasta augustis ja tänaseks on teenuse kasutajaid juba üle 400. ByteLife’i hinnangul võiks teenuse kasutajate arv järgmise aasta jooksul tõusta 2000ni. Eesti kasutajad võidavad sellest, et leiavad kollektsioonist juba valmis tehtud väikeseid automatiseeritud lahendusi, mis on teiste kogukonna kasutajate poolt üles laetud FlowGrab.com keskkonda.

ByteLife esitleb uut lahendust FlowGrab 14. aprillil Räniorus toimuval suurimal  virtualiseerimiskogukonna konverentsil ja expol VMUG UserCon, mis toetab ettevõtte automatiseerimist, võimaldades standardsete IT arendusprotsesside kasutusele võtmist ka keeruliste IT süsteemidega ettevõtetes.

2005. aastal asutatud ByteLife on IT infrastruktuuri ettevõte, mis on spetsialiseerunud ärikriitiliste infosüsteemide haldamisele ja turvamisele.

Osale arutelus

  • Merlin Mägi

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

PWC ÄRINÕUSTAMISE ÜKSUS otsib IT-VALDKONNA KONSULTANTI

PricewaterhouseCoopers AS

22. oktoober 2018

TALLINNA LINNAKANTSELEI otsib PEASPETSIALISTI

Tallinna Linnakantselei

25. oktoober 2018

GLAMOX is looking for a JUNIOR FUNCTIONAL ARCHITECT

Fontes PMP OÜ

16. oktoober 2018

Teabevara