Käivitub idufirmasid ja suurettevõtteid kokku viiv platvorm

Eesti Arengufondi Startup Estonia toel käivitub veebiplatvorm Engage Estonia, mille eesmärk on kokku viia ideedest pakatavad idufirmad ning Eesti suurettevõtted, kes on avatud uuendustele oma äritegevuses.

Platvorm aitab hõlbustada idufirmade ja ettevõtete koostööd, mille käigus otsitakse innovaatilisi, vastastikku kasulikke lahendusi, teatas Startup Estonia.

„Idufirmadel on kaks surmaorgu – esimese kliendi leidmine ärimudeli valideerimiseks ning müügi skaleerimine. Traditsioonilised ettevõtted vajavad innovatsiooni, et edukalt konkureerida tehnoloogiliste lahendustega, mille kaudu idufirmad täna turge muudavad. Nende kitsaskohtade lahendamiseks on Startup Estonia loonud koostöös VentureScoutiga koostööplatvormi Engage Estonia. Tegu on avatud innovatsiooni platvormiga, mis annab idufirmadele ligipääsu suurettevõtetega koostöö tegemiseks, mille kaudu täiustatakse ettevõtete ärimudeleid,“ kommenteeris Startup Estonia juht Mari Vavulski.

Platvormi lansseerimine leiab aset kolmapäeval, 6. mail Tallinnas, kus ühtlasi luuakse iduettevõtjatele võimalus kohtuda silmast-silma ettevõtetega, et saada aimu nende vajadustest ning teisalt tutvustada oma potentsiaali.

Engage Estoniaga on ettevõtetest liitunud Baltika Grupp, SEB, LHV, Elion, EMT ja Tele2. Avaüritusele on tänaseks end kirja pannud idufirmadest saab välja tuua Cloutexi, Fleepi ja Lingvisti.

Osale arutelus

  • Merlin Mägi

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara