USS Security võttis kasutusele e-patrulli süsteemi

Alates tänavu juunist on kõigis turvafirma USS Security patrullautodes kasutusel tahvelarvutitel põhinev e-patrulli süsteem, mis võimaldab häiretele kiiremat ning täpsemat reageerimist.

USS Security juhatuse esimehe Meelis Krämanni sõnul on tahvelarvutite laialdane kasutuselevõtt põhimõtteline muutus ja pikk samm paberivaba töökeskkonna poole.

“Kui seni reageeris patrull häirele juhtimiskeskusest saadud telefonikõne peale ja vormistas kohapeal paberakti, siis nüüd liigub sama info elektrooniliselt ja kiiremini. Juba häirele sõites saab patrull tutvuda valvatava objekti iseärasustega ja otsustada parima viisi reageerimiseks,” lausus Krämann.

“Sündmuspaigal jäädvustab USS’i turvatöötaja tahvelarvuti kaameraga olukorra ning vormistab samas ka elektroonse akti, mis on koheselt meie süsteemis olemas ja vajadusel kliendile edastamiseks. Vahejuhtumite fikseerimine võtab kordades vähem aega, muutub samas põhjalikumaks ning hiljem on lihtsam andmeid töödelda,” lisas Meelis Krämann.

Tahvelarvutite kasutuselevõtule eelnes kõigi patrulltöötajate koolitus ning USS’i sisemiste süsteemide uuendamine. Esimeses etapis jagati töötajatele välja 55 tahvelarvutit.

USS Security Eesti AS on Eesti kapitalil põhinev turvaettevõte, kus töötab ligi 1300 inimest üle Eesti.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara