Eesti IT-ettevõte edukas Euroopa ettevõtluskonkursil

Kari Maripuu
Kari Maripuu

Tarkvaraarendusfirma Brightspark on valitud mainekal ettevõtluskonkursil European Business Awards ainsa Eesti ettevõttena 110 parima hulka.

Juunis 2016 väljaantavale auhinnale European Business Award kandideerinud ja 110 parima hulka valitud tarkvaraarendusfirma Brightspark kandideerib impordi/ekspordi kategoorias. Kokku on erinevaid kategooriaid 11.

Kandideerimiseks tutvustavas videos ütleb ettevõtte juht Kari Maripuu, et eriliseks teeb nende ettevõtte viis, kuidas klientidega tegeletakse ja kuidas visualiseeritakse võimalikud lahendused. Koodi kirjutama asutakse alles pärast seda, kui parim lahendus on valmis disainitud. Maripuu on uhke ettevõttes väljatöötatud lahenduse üle, sest see aitab kaasa ka äriprotsesside optimeerimisele ja niiviisi kliendile väärtust luues ei ole raske välisturule pürgida.

Konkursil osalesid Eesti ettevõtetest peale Brightsparki veel Loodusvägi, Telegrupp ja Top Marine. Brightspark avaldas reklaami ka Äripäeva paberlehes, kus kutsus kõiki enda poolt hääletama. 

Publiku lemmik kuulutatakse välja 7. märtsil rahvahääletuse tulemusel. Eesti ettevõtete parema tulemuse saavutamisele on kõigil võimalus kaasa aidata. Selleks tuleb toimida järgmiselt:

  1. Minna lehele http://www.businessawardseurope.com/
  2. Valida Eesti lipp
  3. Valida ettevõte, kelle poolt soovitakse hääletada
  4. Anda oma hääl

Konkursil European Enterprise Award 2015/2016 kandideeris kokku rohkem kui 32 000 Euroopa ettevõtet. Konkursi eesmärk on tutvustada edukaid ettevõtmisi, võimaldada osalejatel end võrrelda Euroopa parimatega ning seeläbi edendada Euroopa ettevõtluskogukonda. Konkurssi korraldatakse aastast 2007. Auhinnasaajad valitakse välja þürii hinnangute alusel. Võitjad selguvad juunis 2016.

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara