Tele2 siseneb uuele turule

Tele2 hakkab klientidele pakkuma piiramatu andmemahuga koduinterneti pakette, et inimesed võiksid kodudes püsiühendusest loobuda, selgitas uuele turule sisenemist Tele2 tootedirektor Katrin Aron.

„Tele2 uued internetipaketid on suunatud kodudesse, kus samaaegselt kasutavad internetti paljud pereliikmed mitmetes erinevates seadmetes. Kuna uued paketid on piiramatu andmemahuga, võivad pered kasutada internetti nii palju kui tarvis ja mitte mõelda mahtudele, mis lastel kulub näiteks videote vaatamisele või arvutimängude mängimisele,“ kommenteeris Aron ja lisas, et olenemata kasutatud mahust on kuutasu alati sama soodne.

„Tulevik kuulub mobiilsele internetile, mille keskmised kiirused on juba täna paremad kui püsiühenduse puhul. Nüüd, mil on murtud viimane barjäär ja ka mobiilne internet võimaldab kodus piiramatut netis surfamist, võivad pered kodudes kaabelinternetist loobuda,“ ütles Aron.

Aroni sõnul iseloomustab mobiilset internetilahendust liikuvus ehk võimalus võtta internet suveks suvilasse kaasa või jätkata pärast kolimist internetikasutust uues asukohas. Tele2 koduinternet pole seotud ühe aadressiga.

Võrreldes teiste operaatorite, Telia ja Elisa, sarnaste pakettide hindadega on Tele2 uuele turule sisenemisel pakkumas kliendile hinna poolest soodsamaid lahendusi.

Ka seni olemasolevate kodukasutuseks mõeldud internetipakettide hindasid ja mahtusid muudetakse ettevõtte teatel kliendile soodsamaks.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara