Uus iduettevõte TravelUnion muudab ärireiside maastikku

Uus iduettevõte TravelUnion on loonud ärireiside platvormi, mis on soovitajate abil kujunenud eksklusiivne ärireisiklubi. Selles pakutakse P2P ehk partnervõrgustiku vahelist majutusteenust, mis on välja valitud ja heaks kiidetud spetsiaalselt ärilähetusteks. TravelUnionil on lisaks ka ärireisi lahendus, kus on ära organiseeritud reisil vajalikud piletid, taksosõidud, autorent, toitlustus jm.

Idee sai alguse sellest, kui TarvelUnion´i asutaja ja reisigurmaan Charles Harris mõisitis, et on aeg parandada ärireiside planeerimisel tekkivaid ebamugavusi, mis on  seotud P2P teenusega ja muuta seeläbi ettevõtetel töölähetuste organiseerimine lihtsamaks. Harrise sõnul vajavad organisatsioonid garantiid, et broneeritud majutusasutused on usaldusväärsed, vastavad nõuetele ja äristandarditele. "Eesmärk on lihtsustada klubi liikmetele kogu reisiks vajaminev broneerimine. Lahenduseks pakume ühelt platvormilt algusest lõpuni organiseeritud reisi, lisaks klienditeeninduse tuge. See on TravelUnion´i jaoks alles algus,“ lisas ta.

TravelUnion platvormil toimub autentimine ärikontaktidele orienteeritud sotsiaalvõrgustiku LinkedIn abiga. Liikmed logivad sisse läbi LinkedIn portaali, mis ühtlasi tagab turvalise keskkonna.

Sisselogituna saab oma TravelUnion profiili täiendada ja see tagab ligipääsu klubi eksklusiivpakkumistele. Võrgustik kasvab läbi soovituste ja igal liikmel on võimalus kutsuda oma kontakte kutsuda liituma. Platvormi kasutades rakendub ka boonusprogramm, mis suurendab kliendiloojaalsust.

TravelUnion peab P2P äri juures oluliseks ka maksukohustuse nõude täitmist, mistõttu tehti huiljuti Eesti Maksu- ja Tolliametiga kokkulepe ja arendati välja  lahendus, mis võimaldab Eesti võõrustajatel maksuandmeid esitada automaatselt ja võimalikult vähese vaevaga. Maksu- ja Tolliameti peadirektori asetäitja Rivo Reitmann kommenteeris: “Uus kokkulepe ja arendus muudab partnervõrgustikuvahelise reisimise läbipaistvamaks ja tagab lihtsa ja konkreetse maksusüsteemi.”

TravelUnion alustas hiljuti koostööd ka iduettevõttega WeSwap, mis võimaldab klubi liikmetel välismaal olles kasutada ettemakstud mitmevaluutalist deebetkaarti. WeSwap-i koostööjuht Nardia Booshand sõnas: “Meil on hea meel alustada koostööd P2P reisiteenuseid pakkuva ettevõttega TravelUnion ja olla omakorda töölähetustel viibijatele valuutaga seoses abiks.”

TravelUnion asutati Eestis 2015. aastal ja selle arengut toetab Tallinna Teaduspargi Tehnopol Startup Inkubaatori programm. 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Itella Estonia otsib ÄRIPROTSESSIDE ARENDUSJUHTI

Itella Estonia OÜ

17. detsember 2017

ADM Interactive otsib PHP VANEMARENDAJAT

M-Partner HR OÜ

22. detsember 2017

Arvamused

Teabevara