Eesti IKT Klastri esindajad külastavad Lõuna-Koread

Eesti IKT klastri esindajad on nädalasel õppevisiidil Lõuna-Koreas, kus tutvutakse kohaliku ettevõtluskeskkonnaga, külastatakse avaliku sektori asutusi ja õpitakse tehnoloogiaettevõtete kogemustest.

Visiidi esimesel päeval toimus kõrgetasemeline e-riigi teemaline kohtumine Lõuna-Korea Siseministeeriumi esindajatega. Ühisel seminaril tegid Eesti poolt ettekande Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu asekantsler Viljar Lubi, ITL-i asepresident Tiit Tammiste, e-Residentsuse projektijuht Ott Vatter ning Rain Laane Microsoft Estoniast.

Delegatsiooni kuuluvad IKT ettevõtete ja kõrgkoolide esindajad, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler Viljar Lubi ning e-Residentsuse meeskonna esindaja Ott Vatter. Kokku kuulub delegatsiooni 22 inimest. Eesti IKT Klastri Lõuna-Korea visiit kestab 1. maini, visiiti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond "Eesti IKT Klaster" projekti raames.  

Eesti IKT Klaster on IT ja telekommunikatsiooni ettevõtteid koondav koostööplatvorm, mille eesmärgiks on olla nutikate toodete arendaja ja maailmas tunnustatud IKT lahenduste looja. Oma tegevustega soovib klaster aidata kaasa uute lahenduste ja toodete tekkimisele ning ettevõtete konkurentsivõime tugevnemisele rahvusvahelisel turul. Eesmärgi saavutamiseks tegutsetakse kolmes peamises valdkonnas, milleks on rahvusvahelistumine, inimesed ja kompetentsid ning koostöö ja innovatsioon.

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara