Global Finance tunnistas neljandat korda SEB digitaalsed lahendused Eesti parimaks

SEB koduleht
SEB koduleht

Rahvusvaheline majandusajakiri Global Finance nimetas SEB eraklientidele ja äriklientidele pakutavad digitaalsed lahendused Eesti parimaks. Sama auhinna pälvis SEB ka Lätis ja Leedus. Eestis tunnistati SEB eraklientide digitaalsed lahendused parimaks juba neljandat aastat järjest.

„Digitaalsed pangateenused on väga oluline osa pangandusest. Kliendid teevad üha rohkem tehinguid nutitelefonides ja tahvelarvutites, tegu on kõige kiiremini kasvava teeninduskanaliga," ütles SEB jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juht Ainar Leppänen. Tema sõnul on SEB viimastel aastatel oluliselt panustanud digilahenduste innovatsiooni ning kevadest saavad nende kliendid panganõu küsida videosilla ja pangakonto avada videokõne vahendusel, lisaks on nad uuendanud panga mobiiliäppi ja täiustanud veebikeskkonda. "Täiendame jätkuvalt nii neid kui ka uusi arendusi. Maailmatasemel teenuse pakkumiseks tuleb arvestada klientide muutuvate vajaduste ja soovidega ning ainult kliendikeskne lähenemine tagab sobivaimate lahenduste turule toomise,“ kommenteeris Leppänen.

Global Finance valis parimaid digitaalseid lahendusi pakkuvaid pankasid juba 18. aastat järjest. Oluliseks peeti digitaalse teenuse kvaliteeti, pakutavate teenuste ulatust ja kui aktiivselt kliendid neid kasutavad, klientide digitaalsest teenindamisest saadud otsest kasu, digitaalseid lahendusi kasutavate klientide arvu kasvu, milline on interneti- ja mobiilipanga kujundus ning funktsionaalsus.

Global Finance nimetab parimad pangad Euroopas, Põhja- ja Ladina Ameerikas, Aasias, Aafrikas, Lähis-Idas ja Vaikse ookeani piirkonnas. Oktoobris Londonis toimuval auhinnatseremoonial kuulutatakse välja regioonide ning globaalsed üldvõitjad.

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO is looking for an ANIMATOR

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Teabevara