Ajakiri Global Finance valis SEB digitaalsed lahendused Kesk- ja Ida-Euroopa parimateks

2017. aasta lõpus Londonis toimunud digitaalpanganduse konverentsil ja auhinnatseremoonial kuulutas Global Finance välja maailma parimate digitaalsete pankade auhinnad. SEB pälvis tunnustuse parima ettevõtetele ja institutsioonidele teenuseid pakkuva digitaalse pangana Kesk- ja Ida-Euroopa piirkonnas.

Võitjate väljavalimiseks hinnati nende veebiklientide ligimeelitamise ja teenindamise strateegia tugevust, digipakkumiste klientideni viimise edukust, veebiteenuste kliendibaasi kasvu, pakutavate toodete valikut, tõendeid digialgatustest saadud reaalsest kasust ning pankade veebilehe kujundust ja toimivust.

SEB Balti digitaalse strateegia juhi Ragnar Toomla sõnul on SEB seadnud sihiks tagada jätkusuutlik äriareng ja täiustada oma ärikeskkonda ning suunata oma kliente uusi digitaalseid teenuseid kasutama. "Sel aastal oleme kasutusele võtnud terve rea uusi digitaalseid tooteid ja teenuseid, näiteks uuendatud mobiilirakenduse, videokohtumise võimaluse, Smart-ID, samuti lükkasime hoo sisse avatud panganduse projektile. Meie kliendid on need teenused kasutusele võtnud ja see näitab selgelt, et digitaalsed teenused jätkavad oma tugevat kasvutrendi," lausus Toomla ja lisas, et palju tegevusi on veel planeerimisjärgus.

Ajakirja Global Finance maailma parimate digitaalsete pankate auhinnad jagatakse välja nende pankade vahel, mis on auhinnale kandideerimiseks avalduse esitanud. Tänavu pani end kirja peaaegu 300 eri panka üle kogu maailma.

Þüriisse kuulusid esindajad maailma juhtivast konsultatsiooni-, tehnoloogia- ja allhankelahendusi pakkuvast ettevõttest Infosysist. Þürii hinnangute alusel tegid lõpliku valiku ajakirja Global Finance toimetajad.

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TALLINNA LINNAKANTSELEI otsib PEASPETSIALISTI

Tallinna Linnakantselei

25. oktoober 2018

PWC ÄRINÕUSTAMISE ÜKSUS otsib IT-VALDKONNA KONSULTANTI

PricewaterhouseCoopers AS

22. oktoober 2018

DERIVCO is looking for an ANIMATOR

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Teabevara